Şikayet var hesabı nasıl açılır?

Günümüz de kullandığımız ürünlerin (sosyal medya,oyun,giyim,yemek vb.) bazen sıkıntılarını yaşıyor olabiliriz.Sipariş verdiğimiz bir fast food zincirinin yemeğin de sorun yaşayabiliriz, oynadığımız oyunlarda haksız yere uzaklaştırma yiyebiliriz veya aldığımız ürünler satın aldığımız ürünlerden farklı gelebilmektedir.

Peki Şikayet var hesabı nasıl açılır? Bu gibi sorunlardan dolayı şirketlere ulaşabilmek ve müşterilerinin sesini duyurabilmek adına www.sikayetvar.com gibi bir çok site bulunmasına rağmen, en kaliteli sitenin Şikayet Var olduğunu söylemek isteriz. Şimdi bir kaç adım da Şikayet Var hesabı nasıl açılır sorusuna cevap verelim.

1.Adım

İlk olarak Şikayet Var sayfasına giriyoruz. Ana sayfaya ulaşmak için yukarı da verdiğimiz adrese tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Sağ üst tarafta Giriş Yap/Üye Ol butonunu görmeniz gerekmektedir. Butona tıklayınız ve 2.Adım‘a geçiniz.

şikayet var hesabı nasıl açılır

2.Adım

Giriş yap sekmesinin yan tarafında silik yazıyla Üye Ol butonu bulunmaktadır. Buraya tıklayarak kayıt ol sekmesine geçiş yapınız.

şikayet var hesabı nasıl açılır

 

3.Adım

Üç farklı şekilde üye olma yöntemi vardır. Facebook, Google ve Forum. Bu yazımız da formu doldurarak üye nasıl olunur onu cevaplayacağız. Kırmızı Ok ile gösterdiğimiz gerekli alanları doldurunuz. Eğer bir mail adresiniz yoksa buraya tıklayarak mail açma makalemize ulaşabilirsiniz. Gerekli alanları doldurduktan sonra Kullanıcı Sözleşmesini işaretleyiniz ve  Üye Ol butonuna tıklayınız.

şikayet var hesabı nasıl açılır

Artık Şikayet Var hesabınız açılmış bulunmaktadır. Eğer her hangi bir sorunla karşılaşırsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Bize 5 puan vermeyi unutmayın. Sağlıcakla Kalın!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir