PUBG Mobile Kutup Modu Nasıl Açılır?

Dondurucu soğuk, popüler battle royale oyunu PUBG Mobile’a da geldi. Oyuncular, Kutup Modu adı verilen yeni modda fırtınalara ve düşmanlarına karşı hayatta kalmalıdır.Peki, PUBG Mobile Kutup Modu nasıl açılır?

PUBG Mobile Kutup Modu Nasıl Açılır?, Yeni Kutup Modu, Evo Alanı oyun modu seçiminin bir parçası olarak kullanılabilir hale getirildi. Yeni mod, PUBG Mobile’a gelen ücretsiz içerik güncellemesi ile piyasaya sürüldü.

Tahmin edebileceğiniz gibi Kutup Modu, PUBG Mobile’ın karlı Vikendi haritasında oynanıyor. Kış temalı modda, vücut sıcaklığınızı zaman zaman karşılaştığınız kutup fırtınalarına karşı yüksek tutmalısınız. Bunu yapamazsanız, soğuktan hasar alıyorsunuz ve canınız inmeye başlıyor. Fırtınaya ek olarak, düşmanlara karşı savaşta hayatta kalmak için de mücadele ediyorsunuz.Gerçekten zorlayacak bir mod getirdikleri aşikar.

Kar fırtınalarına karşı kendinizi sıcak tutmanız gerekiyor.Vücut sıcaklığınızı çeşitli şekillerde yüksek tutmalısınız . Kapalı bir alanda bir çakmak yardımıyla ateş yakarak kendinizi ısıtın.Güncellemenin bir güzel yanı yabani tavukları avlayarak ve topladığınız etleri pişirerek vücut sıcaklığınızı da artırabiliyorsunuz.

Öte yandan, ısıtıcıları ve sağlık paketlerini kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Isı paketleri oyuncuların vücut sıcaklığını aşırı soğukta tutarak hayatta kalmasını sağlamaktadır. Bunun bir çeşit termal iç çamaşırı olduğunu da söyleyebiliriz, ancak böyle söylediğinde çokta havalı durmuyor.

Kutup Modu içerik güncellemesi, oyuncuların oyun içi büyük etkinliklere katılabilecekleri PUBG Mobile’ın 2. Yıldönümü kutlamalarından sonra oyunculara sunuldu. Popüler battle royale oyununu App Store ve Google Play‘den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Zaten indirmiş seniz oyunu yine aynı linklerden güncelleyebilirsiniz.

PUBG Mobile kutup modunu nasıl açabiliriz sorusunu ve güncelleme içeriğine dair notlar paylaşmış olduk.

Aklınıza takılan bir şey varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayınız! Sağlıcakla Kalın!

[Toplam: 5   Ortalama: 4.2/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir