Instagram’da Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır? 2023

Instagram’da Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır?

Bir Instagram hesabı sessize alındığında, hesaptan gönderilen herhangi bir bildirim veya etkinlikten anında muaf tutulursunuz. Ancak, hesabın varlığını tamamen gizlemez ve hesabın gönderilerini, hikayelerini veya profilini herhangi bir zamanda görüntüleyebilirsiniz. Sessize aldığınız bir hesabı tekrar normal olarak görüntülemek için, profil arama, bildirimler, ayarlar ve tarayıcı geçmişi gibi farklı yöntemler kullanabilirsiniz.

Profil arama yöntemi, sessize aldığınız hesabın kullanıcısını arayarak profilini bulmanız ve “Sessizden çıkar” düğmesine dokunmanızı gerektirir. Bildirimler yöntemi ise, sessize aldığınız hesap yeni bir gönderi yüklediğinde aldığınız bildirimleri kontrol etmenizi ve “Göster” düğmesine dokunmanızı gerektirir. Ayarlar yöntemi, Instagram hesabınızın ayarlarında “Sessize aldıklarım” seçeneğine dokunarak sessize aldığınız hesapları görüntülemenizi sağlar. Tarayıcı geçmişi yöntemi ise, sessize aldığınız hesabın profil sayfasını ziyaret ettiyseniz, tarayıcınızın geçmişinde hala kayıtlı olabileceğini kontrol etmenizi gerektirir.

Unutmayın, sessize aldığınız bir hesap, hesabın varlığını tamamen gizlemez, sadece hesaptan gönderilen bildirim veya etkinliklerden muaf olmanızı sağlar. Bu nedenle, hesabın gönderilerini, hikayelerini veya profilini herhangi bir zamanda görüntüleyebilirsiniz.

Instagram’da Sessize Alınan Hesap Nasıl Açılır? 2023

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir