Instagram fake hesap nasıl açılır? 2023

Günümüz de artık insanların ne yaptığını, ilişkisi olup olmadığını ve hayatlarını takip etmek için kendi hesabını kullanan kimse kalmadı diyebiliriz.Buna çözüm olarak insanlar kendi kimliklerini gizlemek için fake hesaplara yönelmektedir.

Peki Instagram fake hesap nasıl açılır?, bu yazımız da fake mail ile kendi mailinizi de kullanmadan fake Instagram hesabı nasıl açılır bunu göstereceğim.Bunun için sizlere fotoğraflarla öğretici bir makale hazırladım. Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

mericeeurunler
El yapımı erişteler için Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. @mericeeurunler

1.Adım

İlk olarak Fake Mail açmamız gerekmektedir. Eğer fake hesap açmak istemiyorsanız şu yazımızdan mail nasıl açılır makalemize göz atabilirsiniz.Fakat fake mail açmak istiyorsanız vereceğim adrese gidiniz. Sonra ikinci adıma geçebilirsiniz.
10 dakikalık fake mail sitesi: 10minutemail.net

2.Adım

Eğer adrese girdiyseniz karşınıza çıkan sayfadan zaten mail adresinizin oluşturulduğunu göreceksinizdir.Unutmayın süreniz 10 dakikadır. Fakat 10 dakika daha ver yazısına tıklayarak sürenizi arttırabilirsiniz.Şimdi Instagram ana sayfasına gidiyoruz eğer siz mobil uygulama üzerinden hesap açmak istiyorsanız yine aynı adımları takip ediniz.

3.Adım

Instagram ana sayfasında Kaydol yazısına tıklayınız.Açılan sayfa da E-posta istenilen alanına oluşturduğunuz fake mail adresini giriniz. Daha sonra Ad Soyad,Kullanıcı Adı ve Şifre alanlarını doldurunuz.Daha sonra Kaydol butonuna tıklayınız.

fake hesap nasıl açılır

4.Adım

Artık fake hesabınızı oluşturdunuz fakat daha sonra mail doğrulaması sıkıntısı çekmemek için aşağıdaki adımlara devam edip mailinizi onaylamanız gerekmektedir. İlk olarak Profili Düzenle butonuna tıklayınız.

fake hesap nasıl açılır

5.Adım

E-posta Onayla butonuna tıklayınız. 10 dakikalık e-posta açtığınız adrese geri dönüp gelen kutusunu kontrol ediniz.Daha sonra Confirm your email address for Instagram yazısına tıklayarak gelen maili görüntüleyiniz.

6.Adım

Açılan sayfada Linkler butonuna tıklayınız. Daha sonra 7. ve son adıma geçiniz.

fake hesap nasıl açılır

7.Adım

Açılan sayfada, içerisinde confirm-email yazan linke tıklayınız.Artık fake hesabınızın mailini de doğruladığınıza göre artık istediğiniz gibi hesabınızı kullanabilirsiniz. Fakat unutmayın ki mail hesabınızı daha sonradan değiştiremeyebilirsiniz bu yüzden sadece geçici işleriniz de bu hesabı kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

fake hesap nasıl açılır

Instagram fake hesap nasıl açılır? rehberi 2020.

Sağlıcakla Kalın!

Click to rate this post!
[Total: 21 Average: 3]

3 thoughts on “Instagram fake hesap nasıl açılır? 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir