101 Okey Ban Nasıl Açılır?

Ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biri olan 101 Okey Plus bazı zamanlar canımızı sıkacak duruma gelebiliyor.Bir çok kişi herhangi bir ihlalde bulunmamasına rağmen hile,ortaklaşa oyun gibi sebeplerden ban yiyebilmektedir.

101 Okey Ban nasıl açılır? Tamamen kullanıcıların şikayeti doğrultusunda işleyen bu sistem, bazen telefonunuzun veya bilgisayarınızın interneti gittiğinde yanlışlıkla atılan taşlardan dolayı bile ban yemeye sebep olabilir.

Çoğu online oyuna üye olmadan oynamak istemiyoruz.Çünkü kaldığımız yerden yıllar sonra bile devam etmek istiyoruz. Facebook artık sosyal medya olmaktan çıkmış durumda, her hangi bir oyun, web sitesi, sosyal medya gibi platformlara tek tuş ile üyelik açmamıza olanak sağlamaktadır.Ayrıca oyun içerisinde arkadaşlarınızın da ilerlemelerini görmenizi veya birlikte oynamanızı sağlıyor. Fakat yıllardır kullandığınız tek bir Facebook hesabı varsa ban yediğiniz zaman, ne arkadaşlarınızla oyun oynayabiliyorsunuz ne de ilerlemelerini görebiliyorsunuz.Peki 101 Okey ban nasıl açılır?

1.Yöntem (%99 ban açılacaktır.)

Eğer gerçekten bir ihlal de bulunmadığınızı düşünüyorsanız yapacağınız iş çok basit. Ortalama 1 hafta – 10 gün içerisinde hesabınıza kavuşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken www.sikayetvar.com sayfasına gidip bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. (Eğer nasıl açılacağını bilmiyorsanız Şikayet var hesabı nasıl açılır sayfasından rehberimizi takip ederek hesap açabilirsiniz.)

Şimdi 101 Okey ban nasıl açılır sorusunu açıklayalım.

Üye olduğunuzu var sayarak, bu sayfaya geldiğinizi düşünüyorum. Aşağıdaki Şikayet yaz butonuna tıklayınız. Daha sonra sağ tarafta açılan pencereden gerekli alanları doldurunuz ve Gönder butonuna tıklayınız. Şikayetiniz editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. 101 Okey Plus destek ekibi sizinle iletişime geçmese bile hesabınız da ihlal olmadığını anlayıp hesabınızı açacaklardır.

101 Okey ban nasıl açılır

2.Yöntem

 • Zynga Destek, bu sayfaya oyunun geliştirici şirketine destek talebinde bulunabilirsiniz.
 • Bu sayfa da önemli olan nokta.Oyun kimliğin ve Kullanıcı adın alanları
 • Eğer mobil uygulamadan oyunu oynuyorsanız oyunu açın ve Ayarlar’a tıklayın daha sonra Veri Talebi (Data Request) tıklayın. Zynga ID karşısındaki değeri artık istenen alana yazabilirsiniz.
 • Geri dönüşler en kısa zamanda verdiğiniz mail adresine yapılacaktır.

Eğer mail adresinizi kaybettiyseniz veya yeni bir mail adresi açmak istiyorsanız buraya tıklayarak mail açma rehberini okuyabilirsiniz.

Eğer bir sıkıntı yaşarsanız yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

2 thoughts on “101 Okey Ban Nasıl Açılır?

 • Aralık 30, 2020 tarihinde, saat 8:45 am
  Permalink

  Hesabımın acılmasını istiyorum

  Yanıtla
  • Aralık 30, 2020 tarihinde, saat 10:20 am
   Permalink

   Merhaba, yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak hesabınızı açabilirsiniz. İyi günler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir